Kategoriler
Yazı

Petrol Gündemi’nde Yazım Yayınlanmış

Her yıl yaptığımız “Akaryakıt İstasyonu Fiyat Araştırmamız” Petrol Gündemi adlı, Türkiye’deki tüm bayilere dağıtılan yayında paylaşıldı.

Yazı hem kısa olması için biraz kırpıldı ve bazı detaylar haliyle yazı dışında bırakıldı. Ama siz bu konuya ilgi duyuyorsanız bu site üzerinde şu yazıda 2020 yılı araştırmasını:

ve 2019 yılı araştırmasını:

Okuyabilir ve karşılaştırmayı yapabilirsiniz. Bu konuda eklemek istediklerinizi, yorumlarınızı lütfen aşağıdaki yorum bölümüne yazın. 28/09/2020

Yazar Celal Erdoğdu

Şehir plancısı ve gayrimenkul değerleme uzmanıyım, İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'yi kurucu ve yönetici ortağıyım. Türkiye ve Birleşik Krallık'tan değerleme lisansım var. Şehir planlama eğitimimle birlikte mimarlık çift anadalı yaptım. Yüksek lisansımı işletme alanında MBA üzerine yaptım. Şimdilerde doktoramı gayrimenkul üzerine yapıyorum. 1996 yılından bu yana gayrimenkul piyasasında edindiğim tecrübeleri ve bilgileri hazırladığım videolarla haftanın iki günü Gayrimenkul Okulu, Youtube kanalımda paylaşıyorum.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MUSTAFA

HOCAM İstanbul’da 35 milyon değerinde bir akaryakıt istasyonunun aylık net getirisi ortalama büfesi oto yıkaması vs ne kadar olur .TEŞEKKÜRLER