Kategoriler
Video

Konut Alma Rehberi

Konut alma süreci, karar aşamasından satın alma aşamasına kadar birçok kişi için sorular bulutudur. Nereden almalıyım, ucuz mu pahalı mı alıyorum, tapu sahibi gerçek mi, ne kadar harç vereceğim akla gelen ilk sorular olsa da ben aklıma gelen 120 soru çıkardım. Ben daha fazla soru çıkarabilirim, çünkü gayrimenkul sektöründeki tecrübem sayesinde birçok sorunu biliyorum ve bu sorulara cevap arıyorum. Ancak ilk defa ev alacakların aklına muhtemelen 10-15 soru gelecektir.

Uzun bir süreç olduğunu bilsem de, sizlerin merak edeceğini düşündüğüm bu 120 soru için 50’ye yakın video hazırlayacağım. Bu yazıyı yazdığım 2020’nin son günlerinde 12 videoyu şimdiden çektim yayınladım bile. Aşağıda sizinle bir oynatma listesi paylaşıyorum. Tüm çekilenler ve yeni çekilecekler bu listeye ekleniyor. Liste uzayıp gidecek. Merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilmenizi dilerim. Buyrun seyre:

Merak ettiğiniz soruları da aşağıda yorumlar bölümüne yazabilirsiniz, yeni video ve yazılarımda cevaplamaya çalışırım.

Yazar Celal Erdoğdu

Şehir plancısı ve gayrimenkul değerleme uzmanıyım, İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'yi kurucu ve yönetici ortağıyım. Türkiye ve Birleşik Krallık'tan değerleme lisansım var. Şehir planlama eğitimimle birlikte mimarlık çift anadalı yaptım. Yüksek lisansımı işletme alanında MBA üzerine yaptım. Şimdilerde doktoramı gayrimenkul üzerine yapıyorum. 1996 yılından bu yana gayrimenkul piyasasında edindiğim tecrübeleri ve bilgileri hazırladığım videolarla haftanın iki günü Gayrimenkul Okulu, Youtube kanalımda paylaşıyorum.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sabri

Teşekkürler sayın hocam